Унікальні інгредієнти корейської косметики

Унікальні інгредієнти корейської косметики

Муцин равлика

Думка про те, щоб ізмазивать особа равликом, можливо, не найпривабливіша, однак тенденція есенції равлики в даний час перетворилася в видатну репутацію серед найвідоміших інгредієнтів для догляду за шкірою в світі корейської косметики. Вуличні продукти виявилися хорошими при загоєнні рубців, загоєнні ран, оновленні шкіри і для зменшення зморшок. Як вказав дерматолог макро Алексіадес-Арменакас, «Вуличний концентрат муцина являє собою складну суміш білків, гликолевих кислот і еластину».

У равликів є здатність пересуватися по гострих скелях і гілках. Муцин, природно, забезпечує захист тіла равлика, та сприяє його швидкому відновленню.

Цей інгредієнт використовується в таких продуктах як: NATURE REPUBLIC Snail Solution 70 Essence (40ml), MISSHA Super Aqua Cell Renew Snail Cream (47ml), NATURE REPUBLIC Snail CC Brightening Cream (SPF30 PA ++) (35ml), and TONY MOLY Intense Care Snail BB Cream (50ml).

Зелений чай

Зелений чай не тільки ароматний, він також творить чудеса для вашої шкіри. Якщо вам потрібен додатковий сплеск води на шкірі, спробуйте пошукати продукти з екстрактом зеленого чаю, так як зелений чай дає вологу вашій шкірі. Екстракт зеленого чаю також дає додаткові вітаміни вашій шкірі і діє як протизапальний інгредієнт. Тому, коли у вас є проблемна шкіра, зелений чай - природний і ніжний спосіб зменшити запалення, одночасно забезпечуючи вологу для вашої шкіри.

Екстракт зеленого чаю ви зможете знайти в таких продуктах корейської косметики як INNISFREE Capsule Recipe Pack Green Tea (10ml * 3ea), NATURE REPUBLIC Botanical green Tea Fresh BB Cream (SPF30PA ++) (30ml), INNISFREE Green Tea Pure Cleansing Foam (150ml).

Зрілі ферментовані соєві боби

Заморожений ферментований соєвий боб є одним з кращих інгредієнтів в продуктах здорової шкіри при боротьбі зі старінням. Ферментація продукту має на увазі, що продукт дійсно містить Soycol-G всередині продукту, який є універсальним комплексним активатором колагену, який зміцнює гнучкість шкіри. Ферментована соєве квасоля містить пучки колагену, що сприятиме очищенню зморшки.

Цей інгредієнт ви зможете знайти в таких продуктах як INNISFREE Soybean Energy Essence Light (150mL), INNISFREE Soybean Firming Cream (50ml), and INNISFREE Soybean Firming Neck Cream (80ml).

Женьшень

У Кореї женьшень є видатним серед найвідоміших трав'яних коренів, які багато людей використовують як в приготуванні їжі, так і для догляду за шкірою. Женьшеню має елементний комплекс, який допомагає підтримувати зовнішній вигляд шкіри, роблячи людину більш молодим. Женьшень не тільки забезпечує перевагу проти старіння, але також надає пом'якшувальну дію. Як правило, женьшень відбілює шкіру, додатково даючи численні вітаміни.

Авокадо

Авокадо містить безліч великих натуральних жирів і масел, тому вони забезпечують зволоження на шкірі. На випадок, якщо у вас виникли проблеми з сухістю шкіри, найкраще вибрати корейську косметику з маслом авокадо, так як вони будуть насичувати вашу шкіру миттєво. Масло авокадо можна також використовувати на ваших нігтях або навіть в волоссі.

Томат

Томати, фаршировані вітамінами, які позитивно впливають на вашу шкіру і додатково паполняют вологою. Томати мають освітлюючим властивістю для вашої шкіри. Оскільки томатний концентрат є легким на шкірі, він відразу ж проникає в шкіру, при цьому освітлює тьмяні плями на обличчі.

Корейська косметика визнана у всьому світі. Багато знаменитостей постійно використовують ці продукти для поліпшення свого іміджу, зовнішнього вигляду, текстури шкіри, зменшення зморшок. Інтернет-магазин корейської косметики Cosmetix.com.ua пропонує якісну, автентичну, популярну корейську косметику і засоби по догляду за шкірою по економічним цінами.

Cosmetix пропонує різні корейські бренди, які роблять хороші продукти на совість. Ми пропонуємо хороший вибір продуктів, починаючи від BB і CC Кресів до равликових кремів і сироваток, масок і численних продуктів.