Корейський курс по догляду за шкірою

Корейський курс по догляду за шкірою

У Cosmetix ми раді познайомити вас з неймовірною корейської програмою по догляду за шкірою.

Азіатські жінки вважають, що природна краса - це досягнення здорового сяйва зсередини. Це трохи ширше, ніж те, до чого ви, ймовірно, звикли, і хоча це може зайняти трохи більше часу, результати в кінцевому підсумку стоять того. Зверніть увагу, що ви можете налаштувати свою програму, додавши або видаливши продукти на свій розсуд. Ви можете використовувати їх в будь-якому порядку або часу, відповідному для вас. Ми дамо вам кілька порад про те, як максимально збільшити ефективність наданих нами продуктів.

Ранковий корейський догляд за шкірою

1. Очищуючий засіб на водній основі — пінка

М'яко очищує та залишає шкіру еластичною. Ніжна формула не стягує та не пересушує шкіру. Після використання миючого засобу / піни ви отримуєте відчуття свіжості і комфорту. Змочіть обличчя і масажуйте піну / миючий засіб м'якими круговими рухами, потім промийте.

2. Тонер

Заспокоює і відновлює баланс вашої шкіри. Він краще готує шкіру, щоб допомогти поглинути активні інгредієнти в засобах по догляду. Рекомендується використовувати його прямо після миючого засобу. Розпорошите на обличчя або використовуйте кінчики пальців, щоб нанести і дозволити йому вбратися.

3. Есенція

Есенції менш сконцентровані, ніж сироватки. Їх основна мета - зволожити шкіру, стимулювати відновлення клітин, поліпшити текстуру шкіри. Візьміть кілька крапель есенції і акуратно нанесіть на шкіру.

4. Сироватка чи ампула

Ці продукти складені з активними інгредієнтами, які націлені на конкретні потреби за типом шкіри, такі як гіперпігментація, вугри, зморшки і зневоднення. Нанести і м'яко помасажувати шкіру. Зверніть особливу увагу на проблемні ділянки.

5. Зволожуючий крем

Зволожуючий крем, розроблений для вашого типу шкіри, створює бар'єр, який закриє всі корисні інгредієнти, які ви тільки що завдали, замість того, щоб дозволити їм випаруватися. Ми також рекомендуємо використовувати спеціальний зволожуючий крем / гель для шкіри навколо очей, оскільки шкіра в цій області тонше і легше зневоднюється. Використовуйте невелику кількість крему, використовуючи м'які масажні руху.

6. BB крем або сонцезахисний крем з SPF

Щоб захистити шкіру від шкідливих сонячних променів, завершіть свою процедуру по догляду за шкірою за допомогою спеціального сонцезахисного крему або крему, який включає в себе SPF.

Використання цього останнього звсобу ефективно маскує недоліки шкіри і створює гладкий, здоровий зовнішній вигляд шкіри. Закінчуючи ранковий догляд, застосовуйте крем супроводжуючи м'якими круговими рухами для бездоганної шкіри.

Нічний корейський догляд за шкірою

Нічний корейський курс по догляду за шкірою абсолютно такий же, як і вранці, крім першого кроку. Перед умиванням обличчя рекомендується використовувати очищаючий засіб на масляній основі для видалення макіяжу, SPF і інших забруднень. Це дозволяє легко очищати, а не підсушувати шкіру.

Додаткові продукти, які ви можете додати в свою корейську програму по догляду за шкірою. Використовуйте 2-3 рази на тиждень:

1. Листовые маски (тканевые или гидрогелевые)

Маски для одноразового використання в основному складені з такими ж активними інгредієнтами, як сироватки, але ви можете використовувати їх в міру необхідності. Хороший арсенал листових масок дозволяє налаштувати вашу рутину в залежності від того, як почуває себе ваша шкіра. Використовуйте його після тонера.

Помістіть маску на обличчя, починаючи з області підборіддя. Видаліть через 15-20 хвилин і акуратно помасажуйте залишилася сутність. Маска не вимагає змивання після використання

2. Відлущуючі засоби

Ніжний, не дратівливий ексфоліатор сприяє очищенню пір, кращому поглинанню корисних інгредієнтів і зберігає молодість шкіри. Пілінг-скатка дозволяє мертвій шкірі просто скочуватися за допомогою суміші ботанічних та фруктових екстрактів.

Нанесіть невелику кількість продукту. Акуратно масажуйте особа круговими рухами, уникаючи століття і рота. Промийте теплою водою.